Pokoje-Pokoj Economy

Orea Hotel Špičák

Pokoj Economy

Pokoje mají velikost 22 m2. Jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na pokoj je možné přiobjednat dětskou přistýlku.

Pokoj Economy Plus

Pokoje o velikosti 25 m2 mají balkon, nabízejí tedy krásný výhled do okolí. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Pokoj Economy Triple

Pokoje mají velikost 29 až 36 m2 a můžete si do nich přiobjednat přistýlku v podobě pevného lůžka. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Rodinný Pokoj

Rodinné pokoje mají velikost 50 m2 a jsou určeny pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Do pokojů je možné přiobjednat 1 dětskou a 2 pevné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na pokoji máte k dispozici minerální vodu.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking